. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[plusone_m]} {[twitter_button]}

Saime Kirindi hanimefendi göndermis

icinde Paylastiklariniz .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

Merhaba Sayın Hamza Bey

Önceki mesajınızı aldığımda,yoğunluktan cevap veremedim. Dilekleriniz ve beni hatırladığınız için çok teşekkür ederim. Gecikmişde olsa teşekkürlerimi kabul etmenizi isterim.

Ayrıca,Kozan66 da bu güne kadar okuduğum duyarlılığınızı,insan sevginizi ve toplumsal sorumluluk duygunuzu belirten, içtenlikle yazdığınıza inandığım yazılarınızdan dolayı sizi,bu vesile ile de kutlamak isterim.

Sizin farklı bir bakış açısı ile kaleme aldığınız yazılarınızı okumak, benzer duygu ve düşünceleri paylaştığımızı görmek,inanın o gün için böyle meseleler karşısında duyduğumuz yalnızlığımızdan, kısa bir süre içinde olsa kurtulmamızı sağlıyor. İçimizi, bir birlik,dayanışma duygusunun gerçekleştiğini görmekten kaynaklanan bir huzur kaplıyor. Bunları yaşattığınız için ayrıca çok teşekkür ederim.

Böyle bir dönemde aslında bu duyguları yaşamaya en çok ihtiyacımız olan bu günlerde varlığınız bizi aydınlatıyor. Kozan66 içinde iyiki varsınız,eksik olmayın.

Bugün Milliyet Gazetesinde Melih Aşık sizin son yazınızda sözü geçenlere, değinmiş.Ben bunları yakın tarihte yaşamış olmamıza rağmen unuttuğumu farkettiğim eski gündeme ait yazıları ekte gönderiyorum.Ben istanbul rumuzunu kozan66 eski üyelik ve adlarımı ve siteye girişimi kabul etmediği bir sırada,kabul edilen ilk isim diye koymuştum,öyle kaldı.İstanbul'da üniversite okuyan bir kızım olması dışında bir ilgim de yok aslında.

Selam ve saygılarımla.

yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 2 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: murat bilen
giris yapanlar
online üye sayisi

Forum istetistikleri
Forumun var 1067 konular ve 1457 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

{[plusone_js]}
Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen