. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[plusone_m]} {[twitter_button]}

Kozan66 Web Sitemiz.

icinde Güzel Sözler .
gönderen Kozan66 • kozanli olmak icin caba gösteriyor | 3 konular üye uyarma
Kozan66 web Sitemiz

Hasretlerin giderildiği, hadiselere değişik pencereden bakıldığı, fikirlerin paylaşıldığı, hatıraların canlandığı, insanların iç çektiği,moral bulduğu,olaylardan kısa sürede haber alınıp,birlik ve beraberliği tesis edici çalışmaların yapıldığı çok güzel ve hoş bir platform. Ne kadar mazeret de olsa ihmal edilmemesi gereken bir platform..
Sonuç olarak bizi birbirimize kardeş yapan,bağlayan,güzel cevherlerimizi ortaya koyan değerlerimizi yaşamak ve ihmal etmemek, önemsemek umut ve temennisiyle selam ve saygılarımızı sunarız. Mehmet ALBOSTAN/OGRETMEN-Kayseri.
Kozan66

Mustafa Tulu Kozanliyiz Biz e Basarilar dilerim
en son yapilan . | yukariya dogru cek

RE: Kozan66 Web Sitemiz.

icinde Güzel Sözler .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma
ben bir Kozan66 tiryakisiyim demistim zamaninda,asla ödün vermedim.Halende öyleyim.Duygularimi,düsüncelerimi ilk orda paylastim insanlarimizla.Beraber agladik,beraber güldük en sonunda sonunda bu mutluluk tablosu ortaya cikti.Kozan66 yerini buldu,erismek istedigi yere geldi.Ben hep dedim ya burasi yalniz hamzanin,mustafanin,mehmetin yeri degil Kozan66 bütün insanlarin yer,her kimse paylasmasini bilen,insana deger verenlerin yeri.Sevgili Mehmet Albostan kardesime gönülden katiliyorum ayrica sevgili arkadasim Mustafa Tülüye de hizmetlerinden dolayi tesekkür ediyor hayati boyunca hep güzel seylere imza atmasini ve basarili olmasini yüce yaradandan temenni ediyorum.

hepinize saygi ve sevgilerimi sunarim,her nerde yasiyor ve yasatiyorsaniz

hamza sahin/editör
en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 1 misafir Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: murat bilen
giris yapanlar
online üye sayisi

Forum istetistikleri
Forumun var 1067 konular ve 1457 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

{[plusone_js]}
Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen