. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[plusone_m]} {[twitter_button]}

Kozanli olmak sizin elinizde,,

icinde Üyelik islemleri .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

En kidemli Kozanli hemserimiz neden siz olmiyasiniz.Yapilan ilk 10 yorumda kozanli olmaya aday,50 yorumda kozanli olmus,80 yorumda ise gercek kozanli oluyorsunuz.Gelin hep birlikte gercek kozanli olmak icin caba gösterelim.Isminizin altinda ne oldugunuz yazacaktir.

en son yapilan . | yukariya dogru cek

RE: Kozanli olmak sizin elinizde,,

icinde Üyelik islemleri .
gönderen H-Albostan • Kozanli olmaya aday arkadas | 63 konular üye uyarma

Değerli dostum; Kozan'lı olmak veya olmamaktan ziyade, "riyakarlığı" aradan kaldırmak gerek!
Senin bu konuda özveriyle çalışmalarını yakından takip etmeye çalışıyorum, başarabildiğim kadarıyla.
Tarafsız olmak "insanoğlu" için bastırılması güç bir duygudur! Bundan dolayı maalesef tarafsız olmayı pek azımız başarabiliyoruz! Destek yerine köstek olmayı, omuz verme yerine çelme takmayı hep ön plan da tutuyoruz! Bu gibi olumsuz durumlar birlik duygularımızı zedeliyor maalesef. Halbuki birbirimizin başarılarını paylaşmayı denesek, bizler büyürüz, küçülmeyiz. Öncelikle bu bilincin farkına varmalıyız bir an önce!
Seni yürekten kutluyorum ve yıllardır verdiğin mücadele için şahsım adına teşekkür ederim değerli dostum Hamza!
Birde şunu açıkça belirtmek istiyorum! Alınan alınsın, küsen küssün..! Mustafa abiyi açıkça kınıyorum! Nedeni çok sağlam başlayan birlikteliği iyi yönetemediği için. Maalesef başaramadı..! Kim birlikteliğe omuz veriyorsa onu yürekten alkışlıyorum! Kim birlikteliğe çelme takıyorsa onuda esefle kınıyorum. Saygılarımla, H.Ö. ALBOSTAN

yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 1 misafir Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Osman kocabas
giris yapanlar
online üye sayisi

Forum istetistikleri
Forumun var 1064 konular ve 1453 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

{[plusone_js]}
Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen