. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Taziye/Yasar Dogan/ 29.12.2008

icinde TAZIYE KÖSESI .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

29 kasim 2008 köyden üzücü bir haber aldim..Torunlar sülalesinden Yasar Dogan hakkin rahmetine kavusmustur.Torunlar sülalesi ve kozan köyü olarak basimiz sagolsun.Karakter yönünü cok begendigim,otoriter,haksizliga hic taviz vermeyen bir usluba sahipti rahmetli amcam.Cok bilgili ama imkani olmayan bir kisiydi rahmetli.Yillardir torunlar sülalesinden birisinin sivrilerek en yüksege cikmasini isterdi.Dallas ciftligi macerasi onun büyük eseridir.Sevgili amcama allahtan rahmet,mekaninin cennet olmasini dualarimla yüce yaradandan niyaz eylerim.

Hamza Sahin

-------------------------------------------------------------
<span style="font-size:12pt">BEN KOZANLIMI TARIF ETSEM YENIDEN KALEM SIPARISI VERMEM GEREKIR[/style]

en son yapilan . | yukariya dogru cek

RE: Taziye

icinde TAZIYE KÖSESI .
gönderen turkmenbey • kozanli olmak icin caba gösteriyor | 7 konular üye uyarma

merhabalar.ALLAH gani gani rahmet eylesin.rahmetli yasar agbimiz ve arkadasim aydin bir kisiligi daima ileriyi goren dusunceleriyle bizleri aydinlatan tam bir kozanli sahsiyeti kaybetmisiz.sizlere ve ailesine bas sagligi dilerim.ALLAH daimi istrahathanen de merhamet etsin,kozan koyu ve taniyanlarin basi sag olsun ,Ruhun sad olsun...

yukariya dogru cek

RE: Taziye

icinde TAZIYE KÖSESI .
gönderen harun66 • 1 konu üye uyarma
Torunlar sülalesininin aci kayibi olarak sevgili Yasar Dogan amcamin bu fani dünyadan gercek dünyasina intikal ettigini üzüntü ile duymus bulunmaktayim.Yasar amacama Allahtan rahmet geride kalanlara sabir ve metanet diliyorum.Bütün torunla sülalesinin ve kozan halkinin basi sagolsun.Gercek bir Torun fertini yitirdik,otoriter ve disiplinli tarziyla gercek bir Torun idi yasar Dogan amacam.Mekani cennet olsun,nur icinde yatsiz garibim.

harun sahin/Almanya
en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 2 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1369 konular ve 1775 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen