. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Kozan genclik spor

icinde kozanlilara özel .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

Dostlar sofrası radyo kozanlıyızFM de sohbet halindeyken hollandada yaşayan sevgili Bekir Delibaşı abime bir soru sordum.Gençlik yıllarınızda spor faliyetleri nasıldı? diye.Yaş kaç falan diye sorduktan sonra ta ki atmışlı,yetmişli yıllar ortaya çıktı.Futbolun çok sevildiğini söylüyordu Bekir abi.Öyle ki kendisine ve şahane futbol oynayan rahmetli Elvan Gedikli abimize Yozgatsporun kurulduğu yıllarda transfer teklifi yapıldığını söylüyordu.Mutiş güzel haber bunlar.Keşke olsaymış.Neden Yozgata gitmediler bilemiyorum.Firtina gibi esiyorduk o,zaman diyor.Kalede Çiçeğin Ali-Kemal Tüle-Poyraz Mustafa(Mustafa Yüksekdanacı-Rahmetli Elvan gedikli-Salih Cam-Bekir Delibaşı-Nafi Tabak ve dahaları nı sayıyordu.Civar köy ve kasabalardaki takımlarla boy ölçüşürdük diyor ama Büyükkışla bizi hep yenerdi diyor.Bizi sevmeyen tek rakipti diyor Bekir abi.Bende yetmişli yılların futbolunu hatırlarım.Kozan gençlik kulübünde iyi oyuncular vardı.mesela Remzi Atıcı-Hacı Bütün-Kemal Camsarı-Zekeriya Yüksekdanacı gibi oyuncular vardı.iyi hatırlarım Kışlaya maça gittik hem bizi yendiler hemde dövdüler kışlalılar.ben kaçıp teyzemlere saklanmıştım

en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 6 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1372 konular ve 1778 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen