. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Resit Köylü /18.02.2009

icinde TAZIYE KÖSESI .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

Mütis bir insandi saygi duydugum abim Resit Köylü.Ölüm haberini duyunca sok oldum.Yillarca hasta olmasina ragmen,dimdik ayakta ve sapa saglam biriydi.Ama ne yazi ki yüce yaradana karsi boynumuz kildan ince,o,ne derse o olur.Onun en fazla babalik tarafini,cocuklarina karsi otoriter davranisini severdim.Birde Babamin iyi arkadaslarindan biriydi.Cocuklarina olan düskünlügünü,,onalarin adam gibi adam olmalari icin caba gösterisini cok iyi bilenlerdenim.Yasamanin A dan Z sine kadar bilen bir abimizdi.Öyle ki insanlik ugruna her seyi göze alacak kadar fedakar ve Kozanimiza o kadar da sadik birisiydi.Kolay kolay herkesin ardindan yazilmaz ama bu degerli insan icin her sey feda olsun.Nedenine gelince yukarida belirttigim gibi yasamaya cok önem veren hem insancil,hemde otoriter uslubuyla cok kisilere örnek olmus bir kisinin ardindan yazmak az bile.Oturup kalkmanin,sakalasmanin,sayginin ve hörmetin ne zaman yapilacagini ben bu abimizden gördüm.Kendine zarar ver baskasina zarar verme prensibinde yasayan bir insandi rahmetli.Herkes bu abimimizin vesile oldugu güzel olaylara tanik olmustur.Babamin arkadasi olmasi dolayisiyle sünnet dügünümüzde beni kucaginda köyü dolanstiran dügün alayin,nin önünde beni oynayarak ziplatan abimizdi.Kozanköyünde kendinden en fazla bahsettiren bir sahisdi.Konusmasini bilen,konusurken üzerine basa basa konusan,ses tonu itibariyla gür bir sese sahip olan rahmetli,köyde en fazla sevilenlerdendi.Simdi bir cinari kayip ettik.Yeri doldurulmayacak cinari.Allah geani gani rahmet eylesin,mekani cennet olsun.Ben Hamza Sahin olararak sevgili Davuta,Naciye,Sinasiye ve diyer aile yakinlarina taziyelerimi iletir acilarini paylastigimi belirtmek isterim.

en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 4 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_today_online_both]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1369 konular ve 1775 yorumlar.

Bugün 1 üyemiz burdaydi :
kozanliyizbiz

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen