. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE!.....

icinde Kemal Tüle .
gönderen Kemal Tüle • En iyi Kozanli hemserimiz | 88 konular üye uyarma

- Değerli hemşerilerim, Sevgili dostlar;

- Geçtiğimiz günlerde Duyguseli66 da Dostane, samimi, sevgi ve saygı dolu yazışmalarımız, sohbetlerimiz oluyordu. Kardeşimiz Hamza'nın Sevgili babası, Mehmet Şahin ağbey imizin rahmetli olması nedeniyle, Burasının garip kalmasına gönlüm razı olamazdı .Sizlerin de böyle düşündüğüne inancım sonsuzdur. Zaten ziyaretci defterine yazdığınız yazılar bunun isbatıdır.

- Nasıl iyi günde berabersek, kederli günlerinde de, bu siteyi canlı tutmak, manevi anlamda ailenin yanında olduğumuzu, kendilerine hissettirmek bizlerin görevi olduğunu düşünüyorum.

- Bu satırları yazmamdaki gayem, Duyguseli66 nın, Hamza'nın yokluğunda da sahipsiz olmadığını ve ortamın canlı tutulmasını, temin etmek gayesi içinde olmamdandır. Bundan da ailenin mutlu ve
teselli bulacagını ümit ediyorum.

- Dostlar böyle günlerde aranır, Gönül isterdi ki yanında olalım, Ama şartlar buna müsait olmadadığına göre, hiç olmazsa buradan yanında olduğumuzu gösterelim.

- Bu duygular içinde, büyük bir Kadirşinaslık gösteren, taziyede bulunan hemşerilerime, dostlara teşekkür eder, Merhuma Tanrıdan rahmet ailesi ve yakınlarına sabırlar dilerim.

- Allah bizlere de gecinden versin.

- Allah emanet olun selam ve sevgilerimle...

Kemal Tüle/Ankara

yukariya dogru cek

RE: İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE!.....

icinde Kemal Tüle .
gönderen Erdal • Kozanli olmaya aday arkadas | 17 konular üye uyarma

Kemal abi Allah razi olsun cok iyi düsünmüssün.

yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 3 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1364 konular ve 1770 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen