. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Rezillik degilde ne?

icinde Hamza Sahin .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma
16 mayis Cumaertesi gününü herkes iple cekmistir.Büyük ugrasilar sonrasi iyi olani secmek icin televizyon karsisina gececeksiniz,25 ülkenin sarkilarini dinleyeceksiniz,sonra kararinizi vereceksiniz,begendiginiz ülkenin kod numarasini verilen tel.numaralira gönderip oylama yapacaksiniz.Euroivzyon sarki yarismasi birincisini sececeksiniz.
Bu kadar sacma bir sey görmedim..
Yillardir bu yarismayi düzenliyorlar,halen bir cözüm bulmus degiller.Hamam ayni tas ayni
Bu milletleri rencide etmekten,asagilamaktan,kücük düsürmekten baska bir sey degil.Birinci olacak ülke,ne yaparsaniz yapin,ne ederseniz edin,önceden belirlenmis sanki.
Türkiyeyi temsil eden Hadise,nin iyi oldugunu söyleyemem,cünkü sahne kreografisi ve ses donanimi aylar önce söyledigi parcasina benzemiyordu,sahne performanslariyla ondan daha iyi olanlar vardi.
Peki! bu iyi olanlar neden geride kaldi?.
Neden aceba?
Her sene ayni olay,komsu komsuya,kardes ülke kardes ülkeye,baska ülkede yasayan o ülkenin insanlari kendi memleketine oy vererek,ister istemez kargasalik yaratiyorlar.Ben mesela Azerbaycan parcasini cok begendim ama ne oldu ücüncü oldular.Büyük bir basari onlar icin.
Eger Hadise de "Düm Tek Tek"sözleriyle dördüncü olduysa sevinmesi gerekir.
Avurpada yasayan Türkler olmasa inanin Türkiye son siralardan kurtulamaz.
Ne yapalim beklemek gerekir..belki seneye birinci oluruz.
Birinci olmak icinde elbisemizi biraz daha yirtip,millete sesimizi degil etimizi pazarlariz,bol bol puan aliriz.
Yazik cok yazik...

saygilarimla

----------------------------------------------------
bir replik te bana göndersen ne olur..
en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 5 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1364 konular ve 1770 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen