. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

KOZANLIYIZFM DE DİNLEYİCİ OLMAK GURURU

icinde Kemal Tüle .
gönderen Kemal Tüle • En iyi Kozanli hemserimiz | 88 konular üye uyarma

-Ben de zaman buldukca Kozanlıyızfm dinleyicileri arasına katılıyorum. Burda tanıdık hemserilerimin isimlerini gördükçe de onlarla selamlaşıp hal hatır soruyorum. Tanımadıklarımı da tanımaya çalışıyorum. Bundan da büyük bir keyif alıyor, Değişik duygular yasıyor, geçmişe gidiyor, anıları tazeliyor, geleceğe sevgi birlik, beraberlik mesajı vermek istiyorum.İstiyorum ki! insanlar bir birlerini tanısınlar yabancılaşmasınlar.

-Bütün bu olumlu düşüncelere rağman zaman, zaman isim almayan hemşerilerimiz de oluyor. DJ lerin uyarılarına ragmen isim olmamakta israr ediyorlar. O durumda insan kendini yabancı bir ortamda gibi hissediyor, zevk almıyor, rahat edemiyor. gizliyecek bir yerimiz olmadığına göre gögsümüzü gere, gere bak işte bende ismimle, adımla, şanımla varım demeden daha güzel ne olabilir.

-Müzik her yerde var ama, tanıdık simaların aynı yerde olması aynı kültürü paylaşma olayı her yerde yok. Kısaca ^^Gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül sohbet ister kahve bahane^^
-Gögsünü gere gere, gururla ismiyle, adıyla, şanıyla Kozanlıyızfm de buluşan bütün insanlara selam ve sevgilerimle...

-Not:Konu ile ilgili düşüncelerimi diger yazılarımda da bulmak mümkündür.

yukariya dogru cek

RE: KOZANLIYIZFM DE DİNLEYİCİ OLMAK GURURU

icinde Kemal Tüle .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

Sevgili kemal abi ..bu güzel yorumun icin sana binlerce tesekkür ediyorum..Biliyorum ki kozanliyiz fm yalnizca insanlari bir araya getirip muhabbet ortami saglamak degil ayrica milli birlik ve bütünlügümüz icin en fazla cabayi sarf eden etkenlerden birisi haline geldi.Burda yalnizca kozanli dostlarimiz degil türkiyemizin geneline hitap edilmekte ve türkiymizin her tarafindan insanlarimiz bizimle ayni ortami paylasmaktadir.Eger bir igdir veya antalyali kardesimiz benim memleketim üzerine bir seyler ögreniyorsa ne mutlu bize.iste bizler bu gibi güzelliklerin pesindeyiz.memleketimizi en güzel yönleriyle tanitmak bizlerin birer vazifesi olmasi gerek.senin ve diyer dostlarimizin burda yapmis olduklari katkilar inan bir gün bize en iyi tarafindan yansiyacaktir.<allah senin gibi düsünen insanlara uzun ömürler versin.tesekkürler

en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 4 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1364 konular ve 1770 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen