. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Hos geldin Kozana ey sehri Ramazan

icinde Paylastiklariniz .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

HOS GELDIN KOZANA EY SEHRI RAMAZAN

Ramazan!..Insanoglunun ruhen ve bedenen temizlendigi ay,onbir ayin sultani bereketli bir ay..Ramazan,oruc ayi,ibadetlerin yogunlastigi,sevap üzerine sevaplarin yazildigi bir ay.paylasimin,yardimlasmanin en fazla yapildigi ay ..helalinden paralarin kazanildigi bir ay Ramazan.eslerin,dostlarin birbirleriyle bulustugu,en güzel tadimliklarin yapildigi ay bu mübarek Ramazan.izindeyken farkina vardim Kozan köyünde ki yavas yavas gelenek olmus ramazan yardimlasmasindan.Degerli agbeyimiz ve Köylü Marketin sahibi Dilaver Köylü abimiz anlatti bazi güzel insanlarimizin nasil yardimlasma yaptiklarini.Gecen sene bir gün bos kalmis 28 gün boyunca 300 ile 400 ekmek dagitilmis köylülere her gün.Bedelini de yardim sever,hayir sever güzel insanlar ödemisler,dualar edilmis ekmek dagitan köylülerimize.Bende hemen bu güzel yardimlasma kervanina katilmak istedim ve ismimi yazdirdim.2.ramazan günü dagitilan ekmekler bütün gecmislerimizin ruhuna gidecek.ALLAH dualarinizi kabul eder insallah.bu vesile ile sevgili Köylü Market sahibi Dilaver abime bu gibi meselelerde örnek oldugu icin esekkür ederim.Ayrica yillarin tercübeli bir Bakkalcisi olarak kendisine bol kazanc ve bereketler diliyorum.Bütün hemserileime hayirli ramazanlar dileyerek sevgi ve saygilarimi sunuyorum.

Hamza Sahin/ kozanliyizbiz.net editörü

yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 2 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_both]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1372 konular ve 1778 yorumlar.

Bugün 1 üyemiz burdaydi :
kozanliyizbiz

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen