. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Türkiyede kadının önemi ve kadının yeri..

icinde Paylastiklariniz .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

Türkiyede kadının önemi ve kadının yeri..

her sene bu gün emekçi kadınlar günü olarak kutlanır..çok güzel de yapılır aslında..ama yaparkende alınan hakları verilen hakları inkar etmeden,halen kadınlar eziliyormuş gibi göstermenin bir anlamı olamaz sanırım.Tabi ki halen emeğine saygı gösterilmeyen,belkide emeğinin karşılığını alamayan kadınlarımız vardır ama şunu da bilmek gerekir ki ülkemizde artık dengeler değimekte tersine dönmektedir.Dünya genelinde kadın yöneticisi %1 iken türkiyede %6 olması şaşırtmamalı..kadına, haklarıyla,iştirakçileriyle,çalışanıyla,sosyal düzeniyle Türkiyenin ve Türk kadınının dünya sıralamasında 8.sırada olduğunu unutmamak lazım.Kadınlarımızı yöneticilik yaptığı,artık kendi ayaklarının üzerinde basarak hayatlarını idame ettirdikleri bir yer olarak görülüyor Türkiye.Tabi ki hepisi güzel,iyi diyemeyiz ama Türkiye de emekçi kadınlara değer verilmiyor demek de yanlış olur.yukarıda verdiğim veriler gösteriyor ki Türkiyede kadın hakları üzerine çok atılımlar yapılmış..önce bunu vurgulayarak benimseyerek daha fazlasını da isteye biliriz.tekrarlıyorum..Türkiyede yavaş yavaş dengelerin değiştiğini..kadın haklarının ön plana çıkmasıyla ,kadın hegomanyasının ileride daha güçleneceğini tahmin ediyorum.Ben hak eden değerini bulur diyerek,bütün emekçi kadınları kutluyorum.

yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 5 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1369 konular ve 1775 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen