. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[plusone_m]} {[twitter_button]}

ŞEKER HOCANIN İSTİFASI

icinde Ahmet Keceli .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

Bütün cami cemaatinin dikkatle dinlediği vaazda Şeker Hoca şunları söyledi; "Ülkenin bölünmez bütünlüğü namustur, şu gördüğünüz albayrak rengini tüm şehitlerin kanından almıştır.
Boşu boşuna görev yapıyoruz. Ben şahsen bugün gidip istifa edeceğim. Ben bu görevden bugün ayrılacağım. Böyle hocalık olmaz, böyle idarecilik olmaz.
Hz. Ömer diyor ki ‘Dicle kenarında bir kurt kuzuyu kapsa, ilahi adalet bunu benden sorar.’ 37 yıldır hocalık yapmışız hiçbir şey öğretememişiz.
Ülkenin bölünmez bütünlüğünü koruyamamışız, sağlayamamışız. Sadece kasamıza, kesemize, göbeğimize bakmışız. Böyle olmaz yani bu görevde kalmanın bir anlamı yok. Şu saatten sonra ben bırakıyorum bu görevi, bu son cumam.
Boşu boşuna çıkıyoruz burada vır vır konuşuyoruz. Herkes böyle, en üsttekinden en alttakine. Hiç kimse görevini yapmıyor, laf ebeliği ancak birbirlerine laf yetiştiriyorlar.
Ateş düştüğü yeri yakar, kendinizi o ailelerin yerine koyun, ondan sonra karar verin. Kendi çocuğumuzu, kendi yakınımızı, kendi akrabamızı bu şekilde bir de hiç uğruna, yani gidersin düşmanla çatışırsın şehit olursun.
Kendi kendimize çatışıyoruz, kendi kendimizi öldürüyoruz. 3-5 tane soytarının oyununa geliyoruz, ondan sonra kahrolsun bilmem ne diyoruz. Bu şekilde olmaz, herkes yapamıyorsa görevi bırakacak. Kim olursa olsun, makamı mevkii kim olursa olsun.
Böyle hocalık yapmanın ne anlamı kaldı, böyle idarecilik yapmanın ne anlamı kaldı.
Makam ve mevki ne olursa olsun...... bu gibi durumlarda herkesin istifa etmesi lazım !!

en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 1 misafir Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: murat bilen
giris yapanlar
online üye sayisi

Forum istetistikleri
Forumun var 1067 konular ve 1457 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

{[plusone_js]}
Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen