. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Hamza Sancaktar/

icinde kozan icin yapilmasi gerekenler .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

Merhaba; Hayırlı günler, iyi çalışmalar diyerek başlamak istiyorum.
Bilgi çağına ulaştığımız 21. yüzyılda yolu ve içme suyu olmayan, taşıma su ile ihtiyaçlarını gidermeye çalışan köy ve beldelere; İktidar partisi (AKP)KÖYDES ve BELDES projelerini devreye sokarak bu sorunlara kısa sürede çözüm getirmeyi seçim beyannamesinde yayınlamış ve bildirmiştir.
Bu kapsamda;
Köyümüzde acil olarak yapılması düşünülen ihtiyaçlar olarak kilitli taşla ilgili çalışmaları, su sorununu ve M telefon şebekesi kurulmasını muhakkak biliyor ve duymuşsunuzdur.

Hükümet yetkililerine bir şekilde ulaşarak köyümüzün sorunlarını iletmeyi düşündüm. Özellikle Yozgat milletvekillerine ulaşma düşüncesini şimdilik erteledim. Erteleme sebebim köyü temsil eden bir heyet oluşturmanın ve bu heyetle birlikte Yozgat milletvekillerinden en azından biriyle görüşmenin daha doğru olacağı kanaatindeyim.
Önümüzdeki MART 2009 yılında yerel seçim olacağını göz önüne alırsak; sesimizi duyurmak, isteklerimizi kabul ettirmek daha kolay olacaktır.

Hükümete yakın bir delege tarafından AKİM‘e (AK Parti İletişim Merkezi) başvuru yapmamın, buradaki başvuruların günlük-aylık-yıllık olarak incelenip kaç başvuru oldu, kaçı çözüldü gibi istatiksel bilgi çıkarmaları, analiz edilmesi ve tüm parti yetkililerinin bundan haberdar olmasının daha doğru ve etkili olacağını söyledi.
Şimdilik bende öyle yaptım.

http://www.akim.akparti.org.tr/akp.akim/...asvuruGiris.jsp

internet adresinden köyümüzün ihtiyaçları konusunda başvuruda bulundum. Ne kadar çok başvuruda bulunursak emin olun çözüm o kadar hızlı olacaktır.
Mutlaka, sizde gerçekten köyümüz için bir şeyler yapmak istiyorsunuzdur.

Yukarıdaki internet adresine girerek başvuru formunu doldurunuz.
Hepinize, ilgileneceğiniz düşüncesiyle iyi günler dilerim.
Hamza SANCAKDAR/Ankara

MSN : hamzasancakdar@hotmail.com

yukariya dogru cek

RE: Hamza Sancaktar/

icinde kozan icin yapilmasi gerekenler .
gönderen saime • En iyi Kozanli hemserimiz | 110 konular üye uyarma

Merhaba

Kozanlılar,Kozan Sevdalıları ve duyguseli66 ya Emeği Geçenlere Merhaba,

Kozan'a internet bağlandığına dair müjdeyi ve M şebekesi kurulması ile ilgili çalışmaları okuduk.

Duyuru metninde köyümüze kilitli taş döşenmesi ile ilgili bir sorun da yer almaktaydı.Bu sorun için Kozanlıların ve Kozan Sevdalılarının üzerlerine düşeni yapacaklarına,bu sorunu da en kısa sürede çözeceklerine inanıyorum.

Köyümüzün başkaca ne gibi acil çözüm bekleyen sorunları var? sorusuna bugüne kadar cevap alamadım.

Bu nedenle,hazır köyümüzün sorunları kounusu gündeme taşınmışken, köylümüzün,gençlerimizin,çocuklarımızın ve okulumuzun sorunları konusunda da ,fikri ve bilgisi olanların bu deftere bilgilerini taşımalarını, bizlerle paylaşmalarını belkiyoruz.

Böylece pek çok sorun ortaya dökülür,herkes gücü,becerisi ve çevresi oranında katkıda bulunursa, birlik ve dayanışma ruhu hayata geçirilmiş olur ve süreç içinde çözümlenmemiş sorun kalmaz.

Haydi güzel Kozan'ınımızı daha da güzelleştirmek,orada sürekli yaşayanları mutlu kılmak için neyi bekliyoruz!

yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 2 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_both]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1372 konular ve 1778 yorumlar.

Bugün 1 üyemiz burdaydi :
kozanliyizbiz

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen