. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

Gelin Cevabi Birlikte Arayalim

icinde Hamza Sahin .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma

herkesi kendim gibi bilirdim, bütün insanlara güvenirdim o yüzden korkmadan,gizlemeden,açık yüreklilikle,yalan söylemeden,hayatı yaşamak gerekir derdim..halbu ki böyle olması gerektiğini de herkes çok iyi biliyor.Artık böyle olması gerktiğini bilip de bilmemeyi tercih edenlerdenim.çünkü kendimi kandırılan,yarı yolda bırakılan,sahip çıkılmayan,değer verilmeyen biri olarak gördüğüm için..neden böyle oluyor..bakin.. siz bir şey tartmak istiyorsnuz kantar hiç aynı ayarda durmuyor sizin dengelemeniz gerekir.. aynı dengeye getirmek için bir tarafı durmadan doldurmak zorundasınız,bu dünya gidişatında da bir taraf çok ağır basıyor..bende o ağır basan tarafa yöneliyorum..Halbu ki Yüce yaradanın yarattığı en değerli varlıklardan insanoğlu bu dengede iyi olan taraf da yer alması gerekirken,kötü tarafın ağır basması bu dünyada insanoğlunun gidişatın da terslikler olduğunu ortaya koyuyor.Etrafınıza baktığınızda veya bir gazete okduğunuzda veya dinlenmek için akşam televizyonu açıp haber programını seyrettiğinizde hiç bir olumlu olay veya güzelliklere şahit olamuyorsunuz,hani dedim ya bir taraf ağır basıyor diye..evet o taraf da iki dengeden biri kötü olan tarafı.yani iyi olanların yönünü değiştirip gittiği istikamet.neden kötü insan olyoruz..neden bu ikilem içinde negatif olan yönünü seçiyoruz..neden bunlara dur deyip gidişatı değistremiyoruz.Gelin bu soruların cevabını teker teker biz bulalım..iyi tarafı güçlendirmek için neler yapa biliriz,ağır basan taraftan insanları nasıl iyi ye doru çeke biliriz..bu soruların cevabını kendimiz bulalım..birlikte
nerde mi http://166441.homepagemodules.de/ buyurun bedava üyelikle bizim foruma üye olup fikir ve düsüncelerinizi paylasa bilirsiniz..

en son yapilan . | yukariya dogru cek

RE: Gelin Cevabi Birlikte Arayalim

icinde Hamza Sahin .
gönderen H-Albostan • Kozanli olmaya aday arkadas | 63 konular üye uyarma

Değerli dostum bu yol uzun bir maraton! Kimi düşecek, kimi ayrılacak, kimi ters yöne koşacak vs. Bunların önüne geçilemiyor maalesef! Önemli olan; kişinin kendini iyi tanımasıdır. Bizler kendimizden emin olduğumuz sürece vicdanımız hep rahat olacak! Bunu bilir, bunu söylerim..! İnan kendini yorduğuna değmez vefasızlar için. Saygılar

yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 4 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1372 konular ve 1778 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen