. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

yozgat valisi Kozanköyün deydi

icinde Kozanköyü .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma
Sevgili Kozanlilar.Yozgat Valimiz Amir Cicek, haziran 2008 ayinda Kozan Koyune yapmis oldugu ziyaret Kozan koyu halki tarafindan sevincle karsilanmistir.Koyumuzde yapilmasi gereken ihtiyaci isleri, eksiklikleri valimiz ile kozan koyu heyeti ile gorusulerek olumlu sonuca varilmasi icin on adimlar atilmistir.Kozan da yapilmasi gereken ne ise yardim ve destek olacaginin sozunu vermis olup, yeterki Kozan halki bunu desteklesin ve istesin diyerek iyi niyetini ortaya koymustur.
Birlik ve beraberligin sonunda el ele gonul gonule vererek Kozan koyumuze birseyler kazandirmaya ve gelisen teknolojiden faydalanmak maksadiyla faydali ve yararli olacagina inandigim INTERNET baglantisi Kozan koyune hizmet amacli yapilmistir.20 nisan 2008 del Yozgat valimizn Hollanda 2. Yozgatlilar gecesi davetlisi olarak Valimizi Hollandaya davet etmistik.
Bilhassa ben sahsen sayin valimizle biraraya gelerek Kozan koyumuzun meselelerini ve ihtiyaci eksiklikler konusunda kendisine gerekli bilgiyi vermistim. Biraraya gelerek konusup nasil yardimci olacaginin sozunu almistim.Bu yaz altinci ayin sonunda Yozgat valisi bana vermis oldugu sozunu yerine getirmek maksadiyla
Kozan koyumuzu ziyeret etmis Kozanli Halkimizla Asagiobadaki asagi kiraathanede kozan halkiyla toplanti yaparak,Candir Kaymakami Candir burokratlari Kozan koyu Muhtari ve yetkili devlet adamlari bir araya gelerek,Kozanin meselelerini masaya yatirarrak Kozanlilari dinlemis ve gereken yardimi ve yapacagi yardimlari anlatmsitir.
Tarihinde Kozan koyu ilk defa olmakla birlikte Yozgat valisinin Kozana gelerek bire bir Muhtarimizla goruserek ve halkin isteklerini dinleyerek gereken ve yapilmasi ihtiyac olan isler konusunda yardimci olacagina soz vermsitir.
Eger istersek ki birseyler yapabiliyoruz. Gerekirse Valimizle birlikte Kozana gelerek Halkimiz maddi ve mabnevi yardimda birlik ve beraberlik icerisinde olursak gereken yardimi Valimiz yapmaya herzaman hazir.Kendisini sahsim ve Kozan halkim adina kutluyor kendisine saglik ve esenlikler diliyorumHepimizin ve hepinizin gozu aydin olsun.Kozan koyunde oturan kozanli vatandaslarimiz akrabalarimiz ve gencler internete girerek KOZAN66 vasitasiyla yurt ici ve yurt disinda yasayan akrabalarina kisa yoldan haber yollama bayramlasma mesajlari ve iletisim kolaylasacaktir.Siarada Kozana yapilacak isleerin basinda da parke tas dosenmesi ve su problemi gundemde olacaktir.Sevgi ve Saygilarimla,hos ve esen kaliniz.

Mustafa Tulu/Amsterdam
en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 5 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1373 konular ve 1779 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen