. facebook
.
{[facebook_like_220]} {[twitter_button]}

kozan icin düsündüklerim..

icinde Hamza Sahin .
gönderen kozanliyizbiz • En iyi Kozanli hemserimiz | konular üye uyarma
Aslinda hic hesapta yoktu bahar ayinda gidip köyümü görmek ama taktiri ilahi gidip gördüm.Yollari yine ayni,gülleri daha yetismemis,agaclar tam filizlenirken ordaydim.Hem havasi mükkemmel hem suyu bu sene.inanin cok güzel..bu sene bereketli olacaga benziyor.Her sey taktiri ilahi tanrinin bir vesilesi ama aceba insanlar kiymetini bilecekmi..ben burda süphe icindeyim.Aslinda keske kelimesini hic kullanmasam,her sey insanoglunun güzel iradesi dogrultusunda olsa ama tahmin ediyorum yine olmayacak.Bu sene yillar sonra tekrar bir muhtarlik secimine sahit oldum.Kendileri acisindan heycanli idi.Yine deneyimli muhtarimiz Osman Albostan ipi gögüsledi.kendisini tebrik ettim..ne olacak simdi dedim..bakalim dedi..bir seyler yapmaya calisacagiz dedi.bende insallah dedim.Ama köyün yönetiminde biz gurbette yasayanlara karsi biraz da olsun tavir alinma var.Eger düzenli bir köy isteniyorsa o,zaman maddi ve manevi destegin olmasi gerektigini söylüyorlar.heleki yazin avurpacilarin geldiginde kozanin halini bir görün diyorlar,dereler cöplükten gecilmiyor diye sitem ediyorlar.Ne kadar dogrudur bilemem.Ama söylentiler gerceklerin aynasidir.Inanirmisiniz bizim tek eksigimiz yol ve az olan su sorununun giderilmesi.Baska bir sey lazim degil.Köyümüzün iki imami ile konustugumda buna el atip milleti ikna cabalarina baslayacaklarini bizzat söylediler bana.Insallah diyelim..baska bir sey diyemiyorum..ancak üzerime düsen görev ve yapabilecegim yardim ölcüsünde temkinli davraniyorum.

sevgiler saygilar benden size

----------------------------------------------------
bir replik te bana göndersen ne olur..
en son yapilan . | yukariya dogru cek

{[warnOptionsBox]}

EGER SIZLERE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA...TEKRAR ZIYARETINIZI BEKLERIZ
Ziyaretci
0 Üyeler ve 4 Misafirler Baglilar.

yeni üyemiz olarak hosgeldiniz: Bab
giris yapanlar
{[counter_v_yesterday_today_online_guests]}

Forum istetistikleri
Forumun var 1372 konular ve 1778 yorumlar.

Bugün0 üyelerimiz burdaydilar:

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen